Városlista
2025. augusztus 7, csütörtök - Ibolya

Hírek

2018. Június 16. 05:00, szombat | Belföld
Forrás: mti

Babapelenkázókkal bővítettek egyes fővárosi férfimosdókat

Babapelenkázókkal bővítettek egyes fővárosi férfimosdókat

Apák napja alkalmából babapelenkázó asztalokkal bővítették egyes budapesti nyilvános illemhelyek férfi oldalát:

a női oldalon a legtöbb helyen ez már alapfelszerelésnek számít, és most öt nyilvános illemhelyen a férfi részlegre is babapelenkázókat szereltek fel – tájékoztatta a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. pénteken az MTI-t.

Olyan helyeken történt meg a bővítés, ahol egyrészt volt elegendő hely, másrészt nagy a látogatottság. Ezeken belül is elsősorban a legforgalmasabb családi szabadidős programok helyszíneire fókuszált a cég.

Így a jövőben a Margitszigeten két helyen, a Városligetben a Széchenyi fürdőnél, valamint két tömegközlekedési csomópontnál, a Batthyány téren és a Városkapunál vehetik igénybe az édesapák ezt a szolgáltatást – fejtették ki.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 07. 08:01, csütörtök | Belföld

Visit Hungary: csaknem 100 ezer vendéget fogadtak a fővárosi szállodák a Forma–1 versenyhétvégén

Az idei Forma–1 versenyhétvégén a fővárosi szállodák majdnem 100 ezer vendéget fogadtak, kihasználtságuk meghaladta a 86 százalékot.

2025. Augusztus 07. 07:55, csütörtök | Belföld

Iparvédelmi és munkahelyvédelmi akciótervet dolgoz ki a kormány

Elkezdte a konzultációkat a külgazdasági és külügyminiszter azokkal a nagy cégekkel, amelyeket az Európai Unió és az Egyesült Államok között létrejött kereskedelmi megállapodás érint