Városlista
2026. június 20, szombat - Rafael

Hírek

2018. Augusztus 01. 16:30, szerda | Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Földi Imre

Augusztus 15-én búcsúztatják Szepesi Györgyöt

Augusztus 15-én búcsúztatják Szepesi Györgyöt

Augusztus 15-én 11 órakor a Farkasréti Temetőben búcsúztatják Szepesi Györgyöt - jelezte az MLSZ közösségi oldalán.

Barátai, tisztelői - a szűk, családi körben megtartott gyászszertartást követően - ekkor vehetnek végső búcsút a legendás sportriportertől, aki július 25-én hunyt el 96 éves korában.

Szepesi György 1945-ben lett a Magyar Rádió munkatársa, gazdag életpályája során riporterként, tudósítóként, a Magyar Labdarúgó Szövetség elnökeként és sportdiplomataként is a magyar sportélet kiemelkedő egyénisége volt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 19. 07:18, péntek | Belföld

EU-csúcs - Magyar Péter: csak Magyarország érdekét képviselem

Csak és kizárólag Magyarország és a magyar emberek érdekét fogom képviselni az Európai Tanács ülésén és a kétoldalú megbeszéléseken is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Brüsszelben.