Hírek
2021. Február 07. 18:23, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotók: MTI/Donka Ferenc
Árokba hajtott egy autó Szolnoknál, ketten meghaltak
Két ember meghalt a 32-es úton Szolnoknál, ahol egy személyautó árokba hajtott, majd felborult - tájékoztatott a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap délután a police.hu oldalon.
A közlemény szerint a Zagyvarékas irányából Szolnok felé haladó gépkocsi tisztázatlan körülmények között letért az útról és a menetirány szerinti jobboldali árokba hajtott, majd felborult. A balesetben a sofőr és utasa a helyszínen meghalt.
A rendőrök teljes útlezárás mellett kezdték meg a helyszínelést. Az érintett szakasz a 4-es főúton elkerülhető - írták.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk
2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld
Felhős, esős idő várható a hétvégén
Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.
2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld
Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább
Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.
