Városlista
2026. május 7, csütörtök - Gizella

Hírek

2021. Október 27. 16:06, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti

A MÁV-Volán-csoport járatai a hosszú hétvégéhez, mindenszentekhez igazodva közlekednek

A MÁV-Volán-csoport járatai a hosszú hétvégéhez, mindenszentekhez igazodva közlekednek

A MÁV-START vonatai október 31-én, vasárnap az ünnepnapi, november 1-jén a vasárnapi, 2-án már a munkanapi menetrend szerint közlekednek - közölte a vasúttársaság szerdán az MTI-vel.

Azt írták, hogy a november 1-jei mindenszentek ünnepéhez közeledve az átlagos hétvéginél nagyobb forgalom várható, ezért a MÁV és a Volánbusz arra kéri utasait, hogy időben tervezzék meg utazásukat és indulás előtt tájékozódjanak menetrendváltozásról. Érdemes a menetjegyek megvásárlásáról is időben gondoskodni - tették hozzá.

Változik a Volánbusz helyi és helyközi autóbuszainak közlekedési rendje is - hívták fel a figyelmet.

Bizonyos településeken mindenszentek ünnepe és a halottak napi megemlékezés időszakában plusz járatok közlekednek a temetők jobb elérése érdekében.

Közölték azt is, november 1-jén valamennyi HÉV-vonalon a munkaszüneti napokon érvényes menetrend szerint járnak a szerelvények.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 07. 11:00, csütörtök | Belföld

Lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke

Országgyűlési feladataira hivatkozva lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) elnöke. Papp Zsolt ezt a közösségi oldalán jelentette be.

2026. Május 07. 09:00, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid: vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére

Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit a saját városképük védelmére

2026. Május 07. 07:20, csütörtök | Belföld

Magyar Péter Giorgia Melonival találkozik

Magyar Péter csütörtökön 10 órakor Rómában találkozik Giorgia Meloni olasz miniszterelnökkel.

2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk