Városlista
2025. július 17, csütörtök - Endre, Elek

Hírek

2016. Február 12. 00:00, péntek | Belföld
Forrás: MTI

A hétvégén is többfelé várható eső

A hétvégén is többfelé várható eső

A hétvégén is többfelé várható eső, emellett megélénkülhet, időnként meg is erősödhet a szél, de néhol így is 10 Celsius-fok felett alakulnak a maximumok

- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökön az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.

Pénteken napközben tovább növekszik a felhőzet, de keleten még néhány órás napsütésre lehet számítani. Kezdetben néhol, a déli óráktól délnyugat felől egyre többfelé várható eső, zápor, de a magasabban fekvő helyeken havas eső, hózápor is lehet. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 5 és plusz 1 fok között, a legmagasabb hőmérséklet plusz 5-10 fok között valószínű.

Szombaton erősen felhős vagy borult lesz az ég. Többfelé várható eső, délután a Dunántúlon már nem valószínű csapadék. A minimumhőmérséklet mínusz 1 és plusz 5 fok között valószínű. Nappal 5-11 fokig melegszik a levegő.

Vasárnap is erősen felhős lesz az ég, több helyen várható eső, zápor. A leghidegebb órákban plusz 1-6 fok lehet. A legmagasabb nappali hőmérséklet 7-14 fok között valószínű, délnyugaton lesz a legmelegebb - olvasható az előrejelzésben.

Címkék: eső, időjárás, tél

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 17. 07:42, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Brüsszel Ukrajnába akarja vinni az európai emberek pénzét

Brüsszel javaslata egy ukránbarát költségvetés, a célja pedig világos, mint a nap: Ukrajnába akarják vinni az európai emberek pénzét - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon közzétett videójában.

2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld

Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában

Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t