Hírek
2018. Február 21. 05:00, szerda |
Sport
Forrás: mti
A Groupama Aréna marad a válogatott otthona

A megújuló Puskás Ferenc Stadion átadásáig - vagyis idén és jövőre is - a fővárosi Groupama Arénában játssza hazai mérkőzéseit a magyar labdarúgó-válogatott.
A magyar szövetség (MLSZ) honlapján kedden megjelent közlemény szerint a nemzeti csapat meccsein kívül a ferencvárosi aréna ad otthont idén és jövőre is a Magyar Kupa-döntőnek, valamint a 2019-es női Bajnokok Ligája-finálénak is.
A magyar válogatott március 23-án Kazahsztánt, négy nappal később Skóciát fogadja barátságos mérkőzésen, a Nemzetek Ligája csoportkörében pedig először a görögökkel játszik hazai pályán, szeptember 11-én, de utóbbi meccsre az európai szövetség korábbi büntetése miatt zárt kapuk mögött kerül sor.
A válogatott mérkőzéseinek hangulata egészen kiemelkedő és egyedi, és ebben a szurkolók mellett a stadionnak is jelentős szerepe van - fogalmazott a közleményben Csányi Sándor, az MLSZ elnöke. Hozzátette, a nemzetközi mérkőzések alkalmával azt tapasztalták, hogy mindenki szereti ezt a létesítményt: az idősebb és fiatalabb szurkolók, a játékosok, és azok is, akik kerekesszékkel érkeznek a helyszínre.
Fotó: groupamaarena.com
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 08. 08:06, péntek | Sport
A Győr egygólos, a Paks háromgólos vereséget szenvedett idegenben
A Győr 2-1-re kikapott csütörtökön a svéd AIK Stockholm vendégeként a labdarúgó Konferencia-liga selejtező harmadik fordulójának első mérkőzésén.
2025. Augusztus 08. 08:02, péntek | Sport
Meteorológia: közel optimális légköri viszonyok várhatók a Balaton-átúszáson
Harmadik próbálkozásra úgy tűnik, az időjárás lehetővé teszi a hagyományos Balaton-átúszás megrendezését.
2025. Augusztus 06. 07:42, szerda | Sport
BL-selejtező - Megismételné hat évvel korábbi sikerét a Ferencváros
Szerda este a Ludogorec otthonában lép pályára a Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójában, a magyar bajnok hat évvel korábban sikerrel vette a bolgár csapat elleni párharcot.
2025. Augusztus 04. 07:51, hétfő | Sport
Magyar Nagydíj - Norris: egyáltalán nem voltam benne biztos, hogy működni fog a taktikánk
Lando Norris, a 40. Forma-1-es Magyar Nagydíj győztese egyáltalán nem volt biztos abban, hogy a menet közben megváltoztatott stratégiája működni fog.