Hírek
2018. Július 01. 10:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó:pixabay
A Balatonba fulladt egy férfi

A Balatonba fulladt egy 41 éves budapesti férfi szombat délután Siófoknál.
Orbán Zoltán, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek elmondta, a vízirendőrök délután három óra körül észlelték, hogy Siófok közelében egy szörfdeszka mellett egy férfi teste lebeg a vízben.
Hozzátette, a testet a rendőrhajóba emelték, megpróbálták újraéleszteni, amelyet a siófoki kikötőben a mentősök folytattak, de a férfi életét nem sikerült megmenteni.
Az esetet közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálják - mondta Orbán Zoltán.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 08. 08:03, péntek | Belföld
Összesen 1000 új autóbuszt vesz a MÁV
A nyáron érkezett 131 új autóbusz után újabb 869 járművel gyarapodik a MÁV-csoport flottája, ugyanis eredményesen zárult a buszbeszerzésre meghirdetett közbeszerzési eljárás.
2025. Augusztus 08. 08:02, péntek | Belföld
A hétvégére visszatér a kánikula
A hétvégére visszatér a kánikula és napról napra melegebb lesz, vasárnap már 33-38 Celsius-fok között alakul a csúcshőmérséklet.
2025. Augusztus 07. 08:01, csütörtök | Belföld
Visit Hungary: csaknem 100 ezer vendéget fogadtak a fővárosi szállodák a Forma–1 versenyhétvégén
Az idei Forma–1 versenyhétvégén a fővárosi szállodák majdnem 100 ezer vendéget fogadtak, kihasználtságuk meghaladta a 86 százalékot.
2025. Augusztus 07. 07:55, csütörtök | Belföld
Iparvédelmi és munkahelyvédelmi akciótervet dolgoz ki a kormány
Elkezdte a konzultációkat a külgazdasági és külügyminiszter azokkal a nagy cégekkel, amelyeket az Európai Unió és az Egyesült Államok között létrejött kereskedelmi megállapodás érint