Városlista
2025. szeptember 22, hétfő - Móric

Hírek

2022. Február 10. 17:00, csütörtök | Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu

9 milliós kárt okoztak a gyújtogatók

9 milliós kárt okoztak a gyújtogatók

Kilencmillió forintos kárt okozott az a két férfi, aki egy lábatlani telephelyen gyújtogatott. A nyomozók három nap alatt felgöngyölítették az ügyet.

Közös italozást követően ment be egy lábatlani telephelyre Cz. Richárd és B. Richárd 2022. február 6-án délután. A 22 és a 30 éves helyi férfi felgyújtott egy telepen parkoló munkagépet és egy autót, majd távozott a helyszínről. A kiérkező tűzoltók eloltották a lángokat és megállapították, hogy a tüzet gyújtogatás okozta – közölte a rendőrség.

Az esztergomi rendőrök amint tudomást szereztek az esetről, elkezdték az elkövetők felkutatását. Tanúkat hallgattak ki és átnézték a rendelkezésre álló kamerafelvételeket. Nyomozásuk hamar meg is hozta a várt eredményt. A két férfit három napon belül azonosították, és február 9-én előállították őket az Esztergomi Rendőrkapitányságra, ahol rongálás bűntett elkövetése miatt hallgatták ki őket gyanúsítottként.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 22. 09:49, hétfő | Kék hírek

Nyári NAV ellenőrzés - Minden 5. esetben talált szabálytalanságot a hatóság

Több mint kétezer-ötszáz ellenőrzést végzett, és ötszáz adóügyi visszaélést talált a Nemzeti Adó- és Vámhivatal június. 10 és augusztus 31. között a Balatonnál és a Velencei-tónál – jelentette be a NAV hétfőn kiadott közlem

2025. Szeptember 16. 07:45, kedd | Kék hírek

Választási csalás - Hirtelen több választópolgár lett a zala megyei faluban

Tömeges betelepülés miatt meg kell ismételni a Magyarföldön szeptember 7-én tartott időközi önkormányzati választást, a törvénysértés miatt a rendőrségnek is átadják az iratokat

2025. Szeptember 13. 09:28, szombat | Kék hírek

A vezetés közbeni telefonhasználatot ellenőrzi a rendőrség az utakon

Keddtől országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartanak Magyarország közútjain, a rendőrök elsősorban a vezetés közbeni telefonhasználatot figyelik