2012. Július 01. 05:00, vasárnap |

London 2012 - Harmincegy magyar úszhat az olimpián

A londoni olimpia összesen 900 úszója között 31 magyar próbálhat szerencsét - derül ki a nemzetközi szövetség (FINA) honlapján közzétett névsorból.

Atlétika Eb - Kővágó bronzérmes diszkoszvetésben

A diszkoszvető Kővágó Zoltán bronzérmet nyert a helsinki atlétikai Európa-bajnokság szombati versenynapján.

Atlétikai Eb - Pars Krisztián aranyérmes kalapácsvetésben

Pars Krisztián aranyérmet szerzett kalapácsvetésben a Helsinkiben zajló atlétikai Európa-bajnokságon, szombaton.

2012. Június 29. 05:00, péntek |

Befejezte sportolói pályafutását Huszár Erika

Befejezte pályafutását Huszár Erika Európa-bajnok rövidpályás gyorskorcsolyázó, aki egy kanadai klub edzőjeként dolgozik a továbbiakban.

2012. Június 28. 23:45, csütörtök |

EURO-2012 - Balotelli duplájával döntőben az olaszok

Olaszország válogatottja vívhatja a döntőt a címvédő spanyol csapattal a lengyel-ukrán közös rendezésű Európa-bajnokságon, miután a csütörtök esti, varsói elődöntőben 2-1-re nyert Németország nemzeti együttesével szemben

2012. Június 28. 20:10, csütörtök |

A férfi vízilabda-válogatott legyőzte a szerbeket

Egy hónappal az egymás elleni londoni csoportmérkőzés előtt az olimpiai bajnoki címvédő magyar férfi vízilabda-válogatott 7-5-re nyert a szerb nemzeti együttes ellen az olaszországi nemzetközi tornán.

2012. Június 28. 12:04, csütörtök |

Atlétikai Eb - Márton Anita döntős súlylökésben

A súlylökő Márton Anita bejutott a döntőbe az atlétikai Európa-bajnokságon, szerdán Helsinkiben.

2012. Június 28. 10:22, csütörtök |

Vujin: a veszprémi szurkolókat az egész világon elismerik

A magyar bajnok MKB Veszprém férfi kézilabdacsapatát hat év után nyáron elhagyó szerb Marko Vujin szerint a város szurkolóit szerte a világon elismerik, és azt szeretné, hogy ez mindig így maradjon.